GIS - analizy przestrzenne

Premiera mapowego portalu powiatu chodzieskiego

June 30, 2021

30 czerwca 2021 swoją premierę miał mapowy portal powiatu chodzieskiego, który jest zwieńczeniem podpisanej w zeszłym roku umowy pomiędzy Starostwem Powiatowym w Chodzieży a firmą Sweco Polska.

Narzędzie ma na celu ułatwić odkrywanie regionu zarówno mieszkańcom, jak i odwiedzającym powiat turystom. Inwentaryzacja istniejących i stworzenie zupełnie nowych tras pieszych, biegowych i rowerowych, szlaków tematycznych, zgromadzenie informacji o atrakcjach turystycznych, bazie noclegowo-gastronomicznej i wprowadzenie ich do aplikacji, to tylko część działań, jakie zostały wykonane w ramach ścisłej współpracy Zamawiającego oraz Wykonawcy.

Podziękowania dla Michała Pawłowskiego, który koordynował prace po stronie Wykonawcy oraz zaprezentował portal podczas inauguracji.

Aplikacja jest żywym organizmem, który będzie rozwijał się w miarę tego, jak rosnąć będzie oferta turystyczna powiatu chodzieskiego. Zachęcamy do odwiedzin zarówno samego portalu, jak i oczywiście wyjątkowego miejsca na mapie jakim jest Ziemia Chodzieska.

Premiera mapowego portalu powiatu chodzieskiego

Mapowy portal powiatu chodzieskiego

Link do portalu:

https://experience.arcgis.com/experience/51b4c9cc2c8c46f089319f40e7fc9b79/page/page_13/?fbclid=IwAR1-bmjeZpHxyZfCj9ibWOcv4B-v5kkXbsjlZ8J98oxbO5Zx_npIT4AqG-Y

fot. Sweco Polska

Osoba do kontaktu

Patryk Pszczółkowski, patryk.pszczolkowski@sweco.pl, +48 532 204 475

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

På sweco.se använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Vi lagrar ingen personlig data. Om du inte accepterar cookies kan du stänga av det via din webbläsare.